Interesante

 • Vlerësuar me 0 nga 5

  DEPILATOR KEMEI KM-376

  L2,490,00
  Bli tani
 • -25%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  DEPILATOR KEMEI KM6203

  L1,500,00
  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator me ferkim Lzzo Pro (V-5991)

  L600,00

  DEPILATOR ME FERKIM LZZO (V-5991)

  Menyra me e lehte dhe e shpejte e eleminimit te qimeve ne zonat qe deshironi.

  Teper praktik dhe pa dhimbje.

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator me pe (LHR-5401)

  L1,790,00
  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator për fytyrën Moehair MO-9077

  L1,200,00

   

  Prerëse vetullash dhe heqje qimesh fytyre 4 në 1 për femra

  Bli tani
 • -20%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator V-722

  L1,990,00
  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  Depilator VGR 4 ne 1

  L2,500,00

  Depilatori super i fuqishem me 4 koka te ndryshme qe heq qimet me nje kalim.

  Bli tani
 • -40%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  DEPILATORE VGR 5N1

  L1,500,00
  Depilator VGR 5 ne 1 ( v-720)
  Super seti profesional i depilatorit rroje per femra
  5 funksione ne nje depilator te vetem:
  Koka e rruajtjes se qimeve ne cdo pjese te trupit
  Koka masazhuese
  Koka furce per pastrimin e fytyres
  Koka qe heq qimet e hundes
  Koka qe pastron vetullat…
  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  DEZIFEKTUES NE FORMEN E ORES SE DORES

  L200,00

  Ndodhemi ne nje situate te tille kur shendetit i japim perparesi me shume se cdo gje tjeter Per te qene sa me pak te predispozuar ndaj baktereve apo viruseve, sjellim produktin me interesant dhe me te dobishem per te gjithe…

  Bli tani
 • -13%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Ekspres DeLonghi

  L20,000,00

  Ekspres kafeje Delonghi vjen tashme nga Interesante.al. Mund te pergatisni kafen tuaj cdo mengjes te fresket, te ajkosur dhe me arome te kendshme. Perdoret me kafe te hapur te bluar per ekspres.

  Bli tani
 • -15%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  EKSPRES DeLonghi Model:EC221

  L16,990,00

  Ekspresi qe do e donin te gjithe ne shtepite e tyre.

  Bli tani
 • -21%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  EKSPRES DeLonghi Model:EC235

  L14,990,00

  Ekspres per kafe,makiato , kapucino dhe cdo pije tjeter te kategorise se kafes.

  Bli tani
 • Vlerësuar me 0 nga 5

  FORMA PER PRERJEN E BUKES

  L300,00
  Forma per prerjen e bukes 🍞
  Pajisja qe ju sherben ti jepni forme bukes kur e prisni…
  Bli tani
 • -67%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  FORMA SILIKONI

  L200,00

  Forma silikoni per qoftet, salcicet, etj..
  Ju thjesht pergatisni perberjet sipas deshires, i vendosni tek format, piqni, dhe tryeza juaj do te marre tjeter pamje…

  Bli tani
 • -33%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  FREZE PER THONJ

  L1,200,00
  Bli tani
 • -25%
  Vlerësuar me 0 nga 5

  Frulator Dore (LHB-1610)

  L1,500,00

  Frulator dore Lexikal

  Ju vjen ne ndihme per pergatitjen e supave kremoze, smoothie dhe salca te ndryshme.

  Thika me 2 tehe dhe fuqia 250W

  Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved