Interesante

Availability: In Stock

Brez Mesi Per Dobesimin

L990,00

Përshkrim

💥💥V-SHAPE TRAINER💥💥
🔈Tonifikoni trupin tuaj dukuni 2 masa me i dobet me V-Shape Trainer.
🔈Brez me funksion te dyfishte :mbështet shpinën dhe mbledh stomakun.
🔈Ideal për përdorim gjatë kohës së punës ose kryerjes së aktiviteteve ditore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brez Mesi Per Dobesimin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Brez Mesi Per Dobesimin L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved