Interesante

Availability: In Stock

Çanta Pazari Ekologjike

🛍 ÇANTA PAZARI 🛍 SHUMEPERDORIMSHE 🛍
Çanta me #super #material te forte te cilat ju nevojiten në perditshmerine tuaj!
Mjafton ta blini nje here dhe ta #perdorni #gjithmone!

Përshkrim

🛍 ÇANTA PAZARI 🛍 SHUMEPERDORIMSHE 🛍
Çanta me #super #material te forte te cilat ju nevojiten në perditshmerine tuaj!
Mjafton ta blini nje here dhe ta #perdorni #gjithmone!
Vijne ne masen e vogel dhe ne masen e madhe ku mund te zgjidhni ate qe ju duhet.
Materjali me i mire ndonjehere, me super qepje te forta dhe nuk e mban lageshtine.

Shume e rendesishme eshte edhe vendi qe nuk ze ne çanten apo xhepin tuaj. Palosen dhe behen fare te vogla ku ju mund t’i mbani ne xhep pa ju bezdisur.

Ne keto çanta kaq te veçanta mund te vendosni pazare te ndryshme si; perime; fruta; birra; uje; lengje; oriz; makarona; miell etj…

💥Vijne ne disa dizajne ku ju mund te zgjidhni.

🪙Çmimet
🪙Çantat e vogla
1 cope 200 leke
5 cope 750 leke

🪙Çantat e medha
1 cope 300 leke
5 cope 1200 leke

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çanta Pazari Ekologjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved