Interesante

Availability: In Stock

Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe

L1,000,00

Depilatori per vetulla dhe mustaqe i cili ju ndihmon te keni nje lekure te pa irrituar dhe plote shkelqim.

Përshkrim

Depilator per vetulla dhe mustaqe.

Perdoret me karikim dhe vjen me 2 koka depilimi , ku nje perdoret per vetull dhe tjetra per zonen e mustaqeve dhe poshte mjekres.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator 2n1 | Vetulla & Mustaqe L1,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved