Interesante

Availability: In Stock

Brumatriçe

L13,000,00

Brumatriçe tepër e fuqishme, praktike në përdorim dhe e pajisur me 3 lloje elikash të ndryshme.

Përshkrim

  • Fuqia: 1000W
  • Kapaciteti i enës: 5 litra
  • Materiali inox
  • Deri në 6 nvele shpejtësie
  • Vjen me 3 elika të ndryshme:
  • Elika për të rrahur vezët
  • Elika për brumra të buta
  • Elika për brumra të forta

Tepër e fuqishme dhe shumë praktike në përdorim.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Brumatriçe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Brumatriçe L13,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved