Interesante

Availability: In Stock

Depilator për fytyrën Moehair MO-9077

L1,200,00

 

Prerëse vetullash dhe heqje qimesh fytyre 4 në 1 për femra

Përshkrim

Depilator për fytyrën 4n1

Detajet:

Prerëse vetullash dhe heqje qimesh fytyre 4 në 1 për femra
Mënyra e karikimit: me USB
Koha e karikimit: 2-3 orë
Koha e punës: 90 minuta
Ky set për heqjen e qimeve të fytyrës është i përbërë me 4 lloje kokash
Koka e prerjes së vetullave mund të përdoret në pjesën e sipërme dhe të poshtme midis vetullave.
Koka prerëse për heqjen e qimeve të fytyrës është e përshtatshme dhe për pjesë të tjera të fytyrës dhe trupit, largon shpejt qimet e padëshiruara në hundë, faqe, mjekër, buzë, vetulla, këmbë, bikini. zonë, sqetull etj.
Duke e mbajtur lëkurën tuaj rrezatuese, të shëndetshme dhe të lëmuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator për fytyrën Moehair MO-9077”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator për fytyrën Moehair MO-9077 L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved