Interesante

Availability: In Stock

DEPILATOR KEMEI KM-376

L2,490,00

Përshkrim

Ajo cka i duhet nje femre eshte nje depilator i mire,qe te depiloj ne menyre te persosur, dhe mos ta ler lekuren e irrituar!
✅Depilator Kemei
Vjen me aksesor :
•nje koke per prerje te qimeve
•nje koke per shkuljen e qimeve me gjithe rrenje
•nje koke per pastrimin e kallove te kembes
🔖I dizenjuar me fishe ne dalje Usb-je , per ta karikuar ne laptop, Pc, makine , me koken e karikuesit te telefonit , etj ..
💁🏼‍♀️Shpetoni njehere e mire nga qimet

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DEPILATOR KEMEI KM-376”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: DEPILATOR KEMEI KM-376 L2,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved