Interesante

Availability: In Stock

Depilator me ferkim Lzzo Pro (V-5991)

L600,00

DEPILATOR ME FERKIM LZZO (V-5991)

Menyra me e lehte dhe e shpejte e eleminimit te qimeve ne zonat qe deshironi.

Teper praktik dhe pa dhimbje.

Përshkrim

🎀DEPILATOR ME FERKIM LZZO PRO
♨️Forma e re e depilimit qe nuk shkakton dhimbje
♨️Eleminon qimet duke u kujdesur per lekuren tuaj ne saje te kristaleve ne pllake
♨️Lajeni me uje te ngrohte perpara se ta perdorni

♨️Keput qimet pa irrituar lekuren
♨️Teper praktik ne perdorim dhe pastrim

Nisni te vendosni ne forme rrethore ne lekure pa ushtruar shume presion

Perdorni locion mbrojtes apo hidratues pas depilimit per te ruajtur nje lekure te shendetshme

Kini parasysh te perdorni ne kembe per here te pare apo nese keni lekure sensitive perpara se ta perdorni ne zona delikate

Perdoret ne shpine, bikini, krahe, kembe, gjoks, gishta.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator me ferkim Lzzo Pro (V-5991)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator me ferkim Lzzo Pro (V-5991) L600,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved