Interesante

Availability: Out of Stock

DEPILATOR KEMEI KM6203

L1,500,00

S’ka stok

Përshkrim

🎀DEPILATOR KEMEI🎀
♨️Me dy nivele shpejtesie
♨️Eleminon qimet duke i shkulur ato nga rrenja
♨️Mund ta karikoni dhe ta perdorni kur ju duhet
♨️Shkul qimet pa irrituar lekuren
♨️Teper praktik ne perdorim dhe pastrim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DEPILATOR KEMEI KM6203”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved