Interesante

Availability: In Stock

Depilator Kemei 4in1

L2,500,00

Përshkrim

Miqësore me lëkurën, pa dhimbje që nuk irriton lëkurën e ndjeshme.

Epilatori me kokë të gjerë vjen me 18 piskatore për heqjen më të shpejtë të qimeve më të forta. Drita LED është projektuar për ndriçimin e pikave për të hequr lehtësisht qimet e imta edhe në vende të errëta.

Nëse epilatori nuk mund të heqë qimet më të imta, në këtë rast, ju lutemi përdorni kokën e briskut për të shkurtuar qimet përpara dhe mbrapa.
Brisku elektrik i mprehtë dhe i qëndrueshëm për femra ka tehe hipoallergjike çeliku inox që ndihmojnë në rrëshqitjen e butë përgjatë kthesave dhe kontureve të trupit pa dhimbje apo acarim.

Tension:100-240v~50/60Hz,5W
Lloji: i rikarikueshëm
Mënyra e karikimit: Karikues USB
Koha e karikimit: 2.5 orë
Koha e përdorimit: 60 minuta
Furçë pastrimi
Kapak mbrojtës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Depilator Kemei 4in1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Depilator Kemei 4in1 L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved