Interesante

Availability: Out of Stock

BREZ MESI

L700,00

S’ka stok

Përshkrim

✅BREZ MESI

❌ PER DHIMBJE MESI
ELEMINON DHIMBJET:

✅SHERBEN PER ✅DHIMBJE TE SHPINES
✅HERNIE DISKALE✅NERV SHIATIK

❌PER TE MBROJTUR VESHKAT
❌PER PUNE TE LODHSHME
❌PER PERSONAT QE PERDORIN MOTOR ❌JU MBRON NGA ERA DHE I FTOHTI ✅SUPORT MAKSIMAL PER MESIN

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BREZ MESI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved