Interesante

Availability: Out of Stock

DEPILATOR 3N1

L2,000,00

Depilatori me i ri me 3 koka
Perdoret me karikim
Koke shkulese e cila nuk le asnje dhimbje ne lekuren tuaj dhe terheq edhe qimet nen lekure

S’ka stok

Përshkrim

Depilatori me i ri me 3 koka

1. Koke per shkulje e dizenjuar per mos te len aspak dhimbje ne lekuren tuaj
2. Koke per prerje te sakte dhe pa asnje dhimbje
3. Koke per eleminimin e kallove
Perdoret me karikim
Koke shkulese e cila nuk le asnje dhimbje ne lekuren tuaj dhe terheq edhe qimet nen lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DEPILATOR 3N1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved