Interesante

Availability: In Stock

Shtrydhese Agrumesh 40W

L2,000,00

Shtrydhese elektrike agrumesh. E shpejte dhe shume efikase per lengun e portokallit dhe te agrumeve te tjera.

Categories: ,

Përshkrim

Shtrydhese agrumesh elektrike .
Shtrydhese per leng 100% natyral.
Kjo shtrydhese eshte per shtrydhjen e agrumeve dhe portokallit
Aktivizohet duke shtypur mbi shtrydhësin
Fuqia 40W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Agrumesh 40W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shtrydhese Agrumesh 40W L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved