Interesante

Availability: In Stock

MBAJTESE PER TENXHERE

L100,00

Mbajtese per tenxhere dhe jo vetem!
Kjo eshte risia me e re ne treg te cilen e gjeni vetem tek ne.
Mbajtesja ju jep lehtesine e vendosjes se tenxheres, tiganit, tasit, etj.. kur ju sapo e keni hequr nga soba.
Qe nxehtesia mos te demtoje banakun, tavolinen tuaj , perdorni mbajtesen e drurit….

Categories: ,

Përshkrim

Produkte te reja ne @interesante_albania
Mbajtese per tenxhere dhe jo vetem!
Kjo eshte risia me e re ne treg te cilen e gjeni vetem tek ne.
Mbajtesja ju jep lehtesine e vendosjes se tenxheres, tiganit, tasit, etj.. kur ju sapo e keni hequr nga soba.
Qe nxehtesia mos te demtoje banakun, tavolinen tuaj , perdorni mbajtesen e drurit.
Eshte nje produkt mjaft i gjithanshem ne kuzhinat tona.
Perfitojeni tani me cmimin e ofertes:
1 cope 300 leke
Ose
3 cope 700 leke

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MBAJTESE PER TENXHERE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MBAJTESE PER TENXHERE L100,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved