Interesante

Availability: In Stock

Blender

Brands:

L5,000,00

Blender i fuqishëm, i pajisur me 6 tehe të mprehëta që blendojnë përbërjet e buta dhe të forta në pak sekonda.

Përshkrim

  • Fuqia: 1800W
  • Kapaciteti: 2 litra
  • E pajisur me 6 thika çeliku shumë të mprehëta
  • 6 nivele të ndryshme të shpejtësisë
  • I shpejtë dhe i fuqishëm

Fuqia e madhe bën blendimin e akullit, frutave, perimeve dhe shumë të tjera në pak sekonda

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Blender”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Blender L5,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved