Interesante

Availability: In Stock

Shtrydhese Mekanike Shege

L1,990,00

Per lengje te fresketa , te shtrydhur ne pak minuta.

Përshkrim

Shtrydhese frutash Mekanike
Praktike, e forte dhe mbi te gjitha BIO
Shume efikase dhe e lehte ne perdorim
Cilesia Maksimale

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Shtrydhese Mekanike Shege”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Shtrydhese Mekanike Shege L1,990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved