Interesante

Availability: In Stock

XHEZVE METALIKE SK-213

SKU: SK-213

L1,200,00

Xhezve Inox.

E gjitha me trup metali.

Categories: ,

Përshkrim

Xhezve Inox.

E gjitha me trup metali.DIZAJN
Masa 500 ml ( ose 5 filxhan).
Baza i rrotullohet 360•
E thjeshte ne perdorim dhe pastrim.

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 600 W

KAPACITETI

KAPACITETI, 500ml

DIZAJN

DIZAJN, INOX

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “XHEZVE METALIKE SK-213”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: XHEZVE METALIKE SK-213 L1,200,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved