Interesante

Availability: Out of Stock

MAKINE MISHI MG700

Brands:
SKU: MG700

L35,000,00

MAKINE MISHI  +Aksesore shtese

•Makine per grirjen e mishit
•Teper e thjeshte ne perdorim
•Thjesht futen copat e mishit dhe grin mishin ne minut

Grirje ne 3 lloje madhesish qe ju mund ta zgjidhni (ka aksesore shtese)

S’ka stok

Përshkrim

MAKINE MISHI  +Aksesore shtese

•Makine per grirjen e mishit
•Teper e thjeshte ne perdorim
•Thjesht futen copat e mishit dhe grin 3kg  mish ne minute

Grirje ne 3 lloje madhesish qe ju mund ta zgjidhni (ka aksesore shtese)

Aksesore shtese per salcicet dhe per qoftet

Gjithçka behet e fresket
Qofte per femijet te fresketa, kima per pastat dhe salcicet me te shijshme ndonjehere

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 2000 W

FORMA GRIRJE

FORMA GRIRJE, 3

SHPEJTESIA E MISHIT

SHPEJTESIA E MISHIT, 3KG/MINUTE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE MISHI MG700”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved