Interesante

Availability: In Stock

Nutribullet Baby

Brands:

L12,000,00

Blender Nutribullet ideal për të blenduar dhe ruajtur ushqimin e shëndetshëm për bebushat tuaj.

Përshkrim

  • Fuqia: 200W
  • E pajisur me tehe të mprehëta që blendon në pak sekonda
  • Në paketim vijnë të shoqëruara gjithashtu:
  • Kontenier me kapacitet 950ml
  • 6 forma silikoni për ngrirje shoqëruar me kapak
  • 6 tasa të vegjël me kapak për ruajtjen e ushqimeve të bebeve
  • 1 tas i vogël me kapak që ju ndihmon për të ushqyer bebin

Ideal për të blenduar dhe ruajtur ushqimin e shëndetshëm për bebushat tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet Baby”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Nutribullet Baby L12,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved