Interesante

Availability: In Stock

Tostier dhe Grill

Brands:

L7,000,00

Tostier dhe grill ku mund të përgatisni tostin, sanduiçin, mishërat dhe shumë të tjera në një paisje të vetme.

Përshkrim

  • Fuqia: 2200 W
  • Përmasa: 29 x 46 cm
  • Pllaka rezistente që nuk ngjisin
  • Shumë e lehtë për tu pastruar
  • E pajisur me hapësirë ku mund të kullojë yndyra
  • Mund të hapet deri në 180 gradë
  • Pllakat i hiqen lehtësisht për tu larë pasi ftohen

Përgatisni tostin, sanduiçin, mishërat dhe shumë të tjera në një paisje të vetme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier dhe Grill”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier dhe Grill L7,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved