Interesante

Availability: In Stock

Grirese Avinas (AV110)

Brands:

L1,400,00

Grirese e vogel dhe praktike. Teper e fuqishme.

Fuqia 1200W.

Kapaciteti i enes 0.5L.

Perdorimi: Me pulse.
Tasi grires plastik.

Përshkrim

Grirese Avinas 1200W
Grirese ushqimesh elektrike
Dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj perime ,fruta apo edhe mishin per qoftet tuaja.
Mjaft praktike ne perdorim dhe ne pastrim.
E pajisur me tre thika te mprehta, te cilat grijne gjithcka ne pak minuta.
Detaji me i rendesishem qe ka kjo grirese, eshte mekanizimi i thikave.
Si asnje grirese tjeter, ky model e ka thiken me ingranazh celik inoks.
Kapaciteti i enes 0.5L
Perdorimi: Me pulse
Tasi grires plastik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Avinas (AV110)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Grirese Avinas (AV110) L1,400,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved