Interesante

Availability: Out of Stock

MAKINE MISHI MG510

Brands:
SKU: MG510

L20,000,00

MAKINE MISHI +Aksesore shtese

•Makine per grirjen e mishit
•Teper e thjeshte ne perdorim
•Thjesht futen copat e mishit dhe grin 2kg mish ne minute.

S’ka stok

Përshkrim

MAKINE MISHI +Aksesore shtese

•Makine per grirjen e mishit
•Teper e thjeshte ne perdorim
•Thjesht futen copat e mishit dhe grin 2kg mish ne minute.

Grirje ne 3 lloje madhesish qe ju mund ta zgjidhni (ka aksesore shtese)

✔Aksesore shtese per salcicet dhe per qoftet

Gjithçka behet e fresket
Qofte per femijet te fresketa, kima per pastat dhe salcicet me te shijshme ndonjehere

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 1600 W

FORMA GRIRJE

FORMA GRIRJE, 3

SHPEJTESIA E MISHIT

SHPEJETESIA E MISHIT, 2KG/MINUTE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE MISHI MG510”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved