Interesante

Availability: In Stock

Perzieres Shkop BRAUN

Brands:

L3,500,00

Përshkrim

Inovacioni me i ri i perziersave shkop 🍹
Braun Tribute Collection MQ-100 Soup
🍓Marke orgjinale BRAUN
🍓Fuqia 450w
🍓Kapaciteti gotes 600ml
🍓Fruloni smoothie, supra kremoze, ushqimet per bebe etj
🍓Materiali i thikave: celik inox
🍓Gjatesia e kabellit 1,2m
👉🏼Nje pulsim dhe ushqimet tuaja copetohen ne disa sekonda
📝Produkt orgjinal i markes Braun

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Perzieres Shkop BRAUN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Perzieres Shkop BRAUN L3,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved