Interesante

Availability: In Stock

Makine qethese VGR v-113

L4,000,00

Përshkrim

VGR v-113
🆕 Model
📌VGR V-113 Makine qethese
✂️Dizenjo, teknologji dhe cilesia me e larte e makinave qethese, vjen ne kete model te firmes #VGR
🪒Tehe te mprehta , profesionale
🪒Bateria 2200mAh
🪒Ingranazh ne pjesen anash te makines per prerje ne 3 gradiacione
🪒1.5 ore karikim i plote
🪒180 minuta pune me nje karikim te plote
🪒Gjashte kreher ne paketim me madhesi qethje: 0-0,5-1-2-3-4 mm
VGR…. inovacion i ri!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine qethese VGR v-113”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine qethese VGR v-113 L4,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved