Interesante

Availability: Out of Stock

Tostier Vbenz

L1,790,00

Pergatisni sandwich apo tost te shpejt ne mengjes per vete dhe gjithe familjen.

S’ka stok

Përshkrim

👉 Tostiera e duhur
👉Përgatisni tost, sandwich ose thekni bukë
👉 Fuqia 750wat
👉 Pllaka grilli që nuk ngjitin
👉Termostat me dritë që tregon kur ushqimi është gati

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Vbenz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved