Interesante

Availability: In Stock

Nutribullet 600 W

Brands:
SKU: NB606

L9,000,00

Blender Nutribullet. Cilesi e garantuar dhe nje investim i duhur per familjet tuaja.

Përshkrim

Nutribullet është zgjidhja më e shpejtë dhe më e lehtë për të pergatitur vakte plote vlera ushqyese, te shendetshme dhe plote shije.
Ka nje perdorim suoer te thjeshte, mjafton te vendosni ne njeren nga gotata copa frutash, perimesh apo fruta te thata dhe t’i shtoni nje mase lengu sic mund te jete; uje; qumesht; kos; leng…
Ne te mund te pergatisni smoothi, salca, vaktet per bebet apo supa kremoze. Vjen shume komod ne perdorim dhe pastrim sa mund ta perdorin edhe femijet tuaj.
Motori i fuqishëm: 600 watt , thika te rafinuara për nxjerrjen e lëndëve ushqyese përziejnë cdo lloj fruti te bute apo te kombinuar me fruta te thata.
📦Ne paketim ju vijne dy gotat (500ml & 700ml) dhe motorri #nutribullet
💁🏼‍♀️Garanci dhe cilesi.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nutribullet 600 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Nutribullet 600 W L9,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved