Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Vbenz 3ne1 Black

L2,490,00

COMING SOON…..

Përshkrim

🔥Pjastra me super nxehtesi dhe veti si asnje tjeter eshte me ne fund ne dyqan. Perdorim vetjak dhe sallone
Vecorite e kesaj pjastre jane jo vetem nxehtesia e madhe,por edhe pllakat qeramike super rezistente
🔥Paketimi permban
1-Pjastren profesionale
2-Nje Kreher profesional stilues
3-Nje shishe vaj argani
♨️Permban vule sigurie dhe garancie
♨️Indikatore LED per te treguar nxehtesine
♨️Kontroll Low/Medium/High per te gjitha tipet e flokeve
♨️Pllake qeramike me sistem nxehjeje PTC, duron deri ne 950 grade temperature pa demtuar flokun
♨️Super pjaster per kacurrelat,i drejton ne shume pak sekonda
♨️Nxehtesi variable, qe fillon nga 150-950 grade

You're viewing: Pjaster Vbenz 3ne1 Black L2,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved