Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Sokany 966

L1,490,00

Përshkrim

😍Pjaster Profesionale Sokany😍
✅Flokë të DREJTA ne pak minuta
✅Pllaka nano qeramike, mbron flokun nga dëmtimet
✅Temperatura maksimale 230°C
✅Kordon rrotullues 360°
✅Ekran dixhital
✅Fuqia jonizuese nuk elektrizon flokët
✅Buton Gradimi ne led
✅I shpejtë dhe praktik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Sokany 966”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Sokany 966 L1,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved