Interesante

Availability: Out of Stock

MAKINE QETHESE MODEL WS-T997

L1,490,00

S’ka stok

Përshkrim

MAKINE QETHESE MODEL WS-T997
Me bateri te karikueshme
3 krehera per makinen ne paketim 1-2-3mm
Adaptor per karikimin e baterise
Furce dhe vaj pastrimi

Fuqia e makines: 5W
Koha per karikim: 3 ore
Koha per perdorim: 120 minut

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MAKINE QETHESE MODEL WS-T997”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved