Interesante

Availability: In Stock

PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS

L990,00

Pastruesi i fytyres eshte nje pastrues revolucionar, antimikrobik dhe shtresues që promovon shfaqjen e një lëkure rrezatuese, të pastër, më rinore.
Gjithcka në një për pastrimin dhe masazhimin e fytyrës tuaj…

Përshkrim

Pastruesi dhe Vibrues Flawless
Pastruesi i fytyres eshte nje pastrues revolucionar, antimikrobik dhe shtresues që promovon shfaqjen e një lëkure rrezatuese, të pastër, më rinore.
Gjithcka në një për pastrimin dhe masazhimin e fytyrës tuaj
Flawless eshte nje paisje qe ofron mënyra të shumta që ju lejojnë të përshtatni rutinën per fytyren tuaj.
Kaloni nga një dridhje e ulët në e lartë për të masazhuar fytyren ose per te hequr papastërtitë, vajin dhe qelizat e vdekura të lëkurës që mblidhen në lëkurë.
Zgjidhni mënyrën e masazhit për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit, për të ndriçuar fytyrën dhe për të nxitur prodhimin e kolagjenit.
Koka prej silikoni është ultra-higjenike.
Pastrimi i përsosur është zgjidhja juaj per nje lekure rinore.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PASTRUES DHE VIBRUES FYTYRE FLAWLESS L990,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved