Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE TONIFIKUESE PER VITHET

L700,00

Jepu formen e duhur vitheve me stimuluesen e muskujve , e cila me ane te vibrimit i tonifikon dhe u jep pamjen qe ju deshironi …

Përshkrim

Pajisje tonifikimi per Vithet 🏋🏻‍♀️
Jepu formen e duhur vitheve me stimuluesen e muskujve , e cila me ane te vibrimit i tonifikon dhe u jep pamjen qe ju deshironi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE TONIFIKUESE PER VITHET”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE TONIFIKUESE PER VITHET L700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved