Interesante

Availability: In Stock

FREZE PER THONJ MERCEDEZ2000

L2,000,00

Freze per thonjte dhe pastrim kutikulash
Me 6 koka te madhesive te ndryshme
Me dizajn praktik, e lehte ne perdorim

Përshkrim

Freze per Thonjte

Freze per thonjte dhe pastrim kutikulash
Me 6 koka te madhesive te ndryshme
Me dizajn praktik, e lehte ne perdorim
Nivele te ndryshme shpejtesie rrotullimi
Zhurme shume e reduktuar

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FREZE PER THONJ MERCEDEZ2000”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: FREZE PER THONJ MERCEDEZ2000 L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved