Interesante

Availability: In Stock

MASHE E TREFISHTE

L2,000,00

Mashe e trefishte per onde dhe vale natyrale. Materjali qeramike i cili e ben flokun te duket i kuruar dhe plot shendet.

Categories: ,

Përshkrim

Mashe e trefishte.
Kodi:
Mashe e trefishte per onde me vale
Stiloni floket tuaj sipas deshires, duke ju dhene formen e valeve dhe ondeve te medha teper natyrale
Materjali i kunjave eshte qeramik i cili e mbron flokun maksimalisht
Gjeresia e njeres kunj 25mm

Fuqia 130W
Nxehtesi maksimale 230 grade C
Nxehtesi minimale 160 grade C

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MASHE E TREFISHTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: MASHE E TREFISHTE L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved