Interesante

Availability: In Stock

PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM

L1,100,00

Lekure e fresket e paster dhe plot shkelqim

Pastrues i thelluar me vakum i cili thith çdo papasterti te lekures si dhe pikat e zeza!
Shume e thjeshte tashme per te pastruar lekuren dhe per te marre nje pamje te re!

Përshkrim

Lekure e fresket e paster dhe plot shkelqim

Pastrues i thelluar me vakum i cili thith çdo papasterti te lekures si dhe pikat e zeza!
Shume e thjeshte tashme per te pastruar lekuren dhe per te marre nje pamje te re!

4 lloje kokash te ndryshme
1. Mikro kristaline
2. Rrethore e madhe per siperfaqe te madhe per pikat e zeza, puçrrat dhe cdo gje tjeter
3. Rrethore e vogel per siperfaqe me te vogel per zonat delikate te lekures
4. Koke eliptike per perdorim te perditshem

Me karikim 
5 nivele shpejtesie
▪️Kur eshte drita e kuqe nuk perdoret pajisja derisa te karikohet , kur drita behet jeshile eshte gati per perdorim.

Informacion shtesë

KOKA TE VAKUMIT

KOKA TE VAKUMIT, 4

NIVELET E SHPEJTESISE

NIVELET E SHPEJTESISE, 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PASTRUES I THELLUAR ME VAKUM L1,100,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved