Interesante

Availability: In Stock

Furre per Thonj UV/LED128W

Brands:

L2,000,00

Furre per thonjte 128W
Perdoret per 2 duar

Përshkrim

Furre per thonjte 128W
Perdoret per 2 duar

Mund ta perdorni per te dyja duart njekohesisht
Tharje super e shpejte dhe teknologjia e fundit

Than ne pak sekonda dhe shume praktike ne perdorim.

Vjen me kohen e parapercaktuar dhe fikje automatike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furre per Thonj UV/LED128W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Furre per Thonj UV/LED128W L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved