Interesante

Availability: Out of Stock

Makineri Kafe Filter

Brands:

L1,990,00

Per ju qe kafja eshte e pazevendesueshme, mengjes apo cdo moment tjeter te dites
Makineri Per Kafe Filter
Me kapacitet te depozites 750ml

S’ka stok

Përshkrim

Makineri Kafe Filter
Kodi: R101S
Per ju qe kafja eshte e pazevendesueshme, mengjes apo cdo moment tjeter te dites
Makineri Per Kafe Filter
Me kapacitet te depozites 750ml
Me rezistence te fshehur dhe funksion anti – rrjedhje
Kapacitet deri ne 6 ☕️ kafeje
Fuqia 650w

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makineri Kafe Filter”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved