Interesante

Përshkrim

Mashë Automatike GW-360

Bëni onde të mëdha natyrale me mashën automatike me vetërrotullim.
• Rrotullim automatik majtas dhe djathtas
• 4 nivele të ndryshme nxehtësie
• Temperatura maksimale 220° C
• Kordon i rrotullueshëm 360 gradë, diametri i pllakës 28mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mashe Per Onde Me Rrotullim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved