Interesante

Availability: In Stock

Raft metalik multifunksional

L2,490,00

Përshkrim

🔥 Raft metalik multifunksional 3 në 1
😍 Me 5 rafte për këpucët apo gjëra të tjera
👌🏼 Dhe 8 varëse për xhaketat, çantat, kapelet etj.
👉🏼 Materiali: inoks
👉🏼 Ngjyra: e bardhe
📏 Përmasat: 168 x 80 x 26cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Raft metalik multifunksional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Raft metalik multifunksional L2,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved