Interesante

Availability: In Stock

Makine Qethese Vbenz

L2,000,00

Përshkrim

Makine qethese Vbenz

Super cilesi
Per ti dhene pamjen e merituar vetes 🙈

Mund te dizenjoni modele te ndryshme ne floke 👨🏻

Vjen ne paketim me fishin e karikimit, dhe koka kreher per ti perdorur ne madhesi te ndryshme

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese Vbenz”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Qethese Vbenz L2,000,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved