Interesante

Availability: In Stock

Tostier Grill SK-223

Brands:

L2,300,00

Pergatisni sanduicet tuaj te preferuar, hamburger apo ushqime zgare me shije fantastike ne pak kohe.

Përshkrim

Tostier/Grill
Fuqia 750w
Pllaka qeramike qe nxehen nga te dyja anet dhe nuk ngjisin
Me drite (indikator) kur mbaron procesi
E lehte per t’u pastruar
Me sistem mbrojtes nga mbinxehtesia
Madhesia e pllakes 23x13cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Tostier Grill SK-223”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Tostier Grill SK-223 L2,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved