Interesante

Availability: In Stock

Pjaster Sokany New

L2,300,00

Përshkrim

Pjaster Sokany Profesionale
2n1 Onde dhe Drejtim
Ben onde natyrale fale pllakave te harkuara
Pllaka qeramike
Nuk demton flokun
Shkon deri 750 grade F
Super produkt

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjaster Sokany New”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Pjaster Sokany New L2,300,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved