Interesante

Availability: In Stock

Makine Qethese VGR

L2,490,00

Makine qethese profesionale, per sallone meshkujsh apo perdorim vetijak. Cilesi dhe prerje te sakta , me modele dhe stilime sipas deshires.

Përshkrim

Makine qethese #VGR , model i ri

• Makina qethese VGR me tehe celik-inoksi
Teknologjia me e fundit.
Kompakte
Praktike
Super Cilesore
Me ekran #LCD qe shfaq baterine
4 krehera me gjatesi 3,6,9 dhe 12mm
Bateri Litiumi
Karikim me fish USB (2 ore koha e karikimit)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Qethese VGR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makine Qethese VGR L2,490,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved