Interesante

Availability: Out of Stock

Makine Rroje Kemei

L2,990,00

Makine Rroje profesionale, cilesore dhe me kualitet te garantuar.

S’ka stok

Përshkrim

PER NJE PASTRIM PERFEKT PER FLOKET APO MJEKREN, SJELLIM MODELIN ME TE RI TE MAKINES RROJE, KEMEI KM2025
E VLEFSHME PER PERDORIM PROFESIONAL OSE VETIJAK
PROJEKTUAR PER TE OFRUAR NJE PERFORMANCE SUPER TE LARTE
KY MODEL SIGURON NJE RROJE PRECIZE DHE NJE ESTITKE SHUME TERHEQESE
PLLAKE ME VESHJE ARI E CILA NUK LEJON ASNJE LLOJ ACARIMI EDHE NE LEKUREN ME TE NDJESHME
EKRAN LED ME TREGUES PER NIVELIN E BATERISE DHE XHIROT E MAKINES
PAKETIMI PERMBAN EDHE CANTEN E VET
ME BATERI LITHIUM
FUQI SI ASNJE MODEL TJETER , 5W.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makine Rroje Kemei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved