Interesante

Availability: In Stock

Furre per Thonj UV/LED 48W

L1,500,00

Produkti me cilesor qe ne sjellim per ju
Kualitet super i larte
Fuqia 48 watt…

Përshkrim

Produkti me cilesor qe ne sjellim per ju
Kualitet super i larte
Fuqia 48 watt
Ekran Led qe ju mundeson pamjen e kohes se tharjes
Teknologji 2 ne 1, e pajisur me drite Led dhe UV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Furre per Thonj UV/LED 48W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Furre per Thonj UV/LED 48W L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved