Interesante

Availability: In Stock

Paisje Vakumi dhe Avulli per Fytyren New

L1,700,00

Produkt i ri, cilesor, dhe mjaft efikas.

Përshkrim

TEKNOLOGJIA E RE NE FUSHEN E ESTETIKES

PAISJE VAKUMI PER PASTRIM FYTYRE NEW MODEL

Larguesi i pikave të zeza përdor teknologjine e pompës së ajrit pa dëmtuar fytyren. Presioni i thithjes së vakumit të poreve varion nga
55-100 kpa për të siguruar thithjen e fuqishme, që është
efektive për të hequr qafe pikat e zeza, aknet etj.

Pajisur me Gjashtë koka thithese të zëvendësueshme të azhurnuara,
të cilat shërbejnë pjeseve të ndryshme të fytyres.

MULTI-FUNKSIONALE & PROFESIONALE

Kjo paisje ka 5 nivele të ndryshme të intensitetit të thithjes, gjë që e siguron pastrim te thelle te fytyres.

Me teknologjinë e pompës së ajrit,e ben kete pastrues teper profesional dhe cilesor . Para përdorimit per heqjen e pikave të zeza, përdorni kompresë të nxehtë për 3-5
minuta për të hapur poren dhe që pikat e zeza të dalin në sipërfaqen e lëkurës.

Paisja ka tre nivele perdorimi sipas lekures se fytyres tuaj:
*program per lekure te thate, lekure normale, lekure te yndyrshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Paisje Vakumi dhe Avulli per Fytyren New”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Paisje Vakumi dhe Avulli per Fytyren New L1,700,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved