Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse Sonar (SN-9230)

L1,500,00

Makinë qethëse flokësh e rikarikueshme SONAR

Krejt e re dhe me cilësi të lartë

Përshkrim

Lehtë për t’u përdorur

Teknologjia e avancuar për të mbrojtur lëkurën

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse Sonar (SN-9230)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse Sonar (SN-9230) L1,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved