Interesante

Availability: In Stock

PAJISJE TONIFIKUESE PER BARKUN

L600,00

Formoni muskujt e barkut pa stërvitje të rëndë me vetëm 20 minuta në ditë.
Mund të stërviteni në shtëpi ose e perdorni edhe kur jeni ne palester….

Përshkrim

Formoni muskujt e barkut pa stërvitje të rëndë me vetëm 20 minuta në ditë.
Mund të stërviteni në shtëpi ose e perdorni edhe kur jeni ne palester.
Kjo pajisje tonifikuese përdor sistemin EMS (Stimulimi elektrik i muskujve) dhe është e përshtatshme për dy gjinitë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PAJISJE TONIFIKUESE PER BARKUN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: PAJISJE TONIFIKUESE PER BARKUN L600,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved