Interesante

Availability: Out of Stock

THARESE FLOKESH GW-685

L1,500,00

Super tharese flokesh  GW-685
Tharesja me fuqi 3000 w
Me te gjitha aksesoret e duhur per krehjen e flokeve

S’ka stok

Categories: ,

Përshkrim

Super tharese flokesh  GW-685

Tharesja me fuqi 3000 w
Me 2 koka per drejtim
Koke difuzori
Koke kreheri
Me 3
nivele ngrohje dhe silent design

 

Informacion shtesë

FUQIA

FUQIA, 3000 W

NIVELE NGROHJE

NIVELE NGROHJE, 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “THARESE FLOKESH GW-685”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved