Interesante

Availability: In Stock

Makinë qethëse (VGR V-070)

L2,500,00

Makinë prerëse flokësh VGR V-070

Makinë e rikarikueshme me USB

Arrini përvojën më të mirë të prerjes së flokëve me këtë makinë flokësh profesionale të rikarikueshme VGR. Është i pajisur me 4 nivele gjatësie për t’ju ndihmuar të merrni format më të mira dhe më të sakta për flokët tuaj.

Përshkrim

Teknologjia e përpunimit me kënd R për të mbrojtur lëkurën
Koka e shkëputshme e bën atë të lehtë për t’u pastruar dhe jo alergjik
Vjen me bateri të integruar të rikarikueshme 600 mAH, një kohë të plotë karikimi 2 orë për të ofruar rreth 150 minuta perdorim

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë qethëse (VGR V-070)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You're viewing: Makinë qethëse (VGR V-070) L2,500,00
Vlerësuar me 0 nga 5
Bli tani
Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved