Interesante

Availability: Out of Stock

Grirese Mekanike me 8 forma

L1,800,00

Griresja e duhur per kuzhinat tuaja. mund te grini fruta dhe perime ne disa forma per nje kohe te shkurter.

S’ka stok

Përshkrim

Grirese mekanike super e shpejte dhe e domosdoshme ne kuzhine

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Grirese Mekanike me 8 forma”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shporta Mbylle
Çmime konkurruese, cilësi e garantuar.

©Copyright 2023 Interesante. All rights reserved